Мала академія наук

Корисні посилання:

Мала академія наук Україниhttp://man.gov.ua

Рівненська Мала академія наук учнівської молодіhttps://man.rv.ua

Лабораторія Малої академії наук України http://manlab.inhost.com.ua

Лабораторія МанЛаб – це лабораторний комплекс Національного центру «Мала академія наук України», який пропонує допомогу учням шкіл України в наукових та навчальних дослідженнях у сфері фізики, хімії, біології, географії та астрономії

Віртуальний STEM-центр Малої академії наук Україниhttps://stemua.science/

STEM-лабораторія МАНЛаб – центр реальних і віртуальних навчальних досліджень, спрямований на підтримку та розвиток STEM-освіти в Україні.

STEM-лабораторія МАНЛаб спеціалізується на здійсненні досліджень у галузі природничих дисциплін: фізика, хімія, біологія, географія, астрономія, екологія, мінералогія.

2021-2022 навчальний рік

Наказ №6 від 21.01.2022 р. “Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту   науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021-2022 навчальному році”

Наказ МОН України від 04.11.2021 №1173 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році»

Інформація про підсумки участі здобувачів освіти Вараської міської територіальної громади  у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2021/2022 навчальному році

Поділитися: